Tee Seuran supervaikea seksitesti! Oletko Donna Domina vai peräkammarin poika – uskallatko ottaa selvää?

Tiedätkö, kuka oli suomalaisen elokuvan ensimmäinen seksymboli? Jos tiedät, hienoa! Seuran seksitestissä se riittää kuitenkin vain alkuun. Testi on niin vaikea, että vain ani harva selättää sen kokonaan. Oletko sinä yksi heistä?

Jaa artikkeliLähetä vinkki

Tiedätkö, kuka oli suomalaisen elokuvan ensimmäinen seksymboli? Jos tiedät, hienoa! Seuran seksitestissä se riittää kuitenkin vain alkuun. Testi on niin vaikea, että vain ani harva selättää sen kokonaan. Oletko sinä yksi heistä?
(Päivitetty: )
Teksti: Seuran toimitus

Kaikkihan sen tietävät. Nimittäin sen, että naiset voivat saada klitoris- ja emätinorgasmeja. Ja sen, että peniksen keskipituus on levossa 9–10 senttimetriä ja erektiossa 14–15 senttimetriä.

Useimmat tietänevät senkin, että stressi voi aiheuttaa väliaikaista haluttomuutta. Nämä tiedot ovat peruskauraa! Nyt sen sijaan on tarjolla testi, jota ei noin vain selätetäkään.

Tämä seksitesti erottelee jyvät akanoista

Kokosimme kysymyksiä suomalaisten seksiasenteista ja seksitottumuksista. Niiden hallitseminen ei kuitenkaan vielä riitä seksitestissämme menestymiseen. Lisäksi on oltava tietoa seksin taustalla vaikuttavasta tieteestä, rakastetuimmista elokuvista ja eläinten seksitavoista. Muun muassa.

Tämä testi todella erottelee jyvät akanoista.

Tee Seuran supervaikea seksitesti ja ota selvää, mihin liigaan kuulut

Oletko varsinainen Donna Domina vai – noh, peräkammarin poika? Selvitä totuus – samalla voit oppia jotakin uuttakin!X