Syötteet

RSS-logoRSS-syötteet ovat kätevä tapa pitää silmällä sivuston tapahtumia. Syötteet voi tilata joko suoraan uusimpiin selaimiin tai erillisiin selaimella käytettäviin syötteenlukijoihin.

Seura.fi tarjoaa laajan valikoiman syötteitä. Etusivun syötettä seuraamalla pysyt kärryillä siitä, mitä koko sivustolla tapahtuu. Voit myös valita jonkin tietyn blogin tai aihealueen seurattavaksesi.

Näin sinun ei ole pakko aina tutkia erikseen, mitä sivustolla on tapahtunut viime käyntisi jälkeen. RSS-syötteet tuovat tuoreimmat päivitykset suoraan sinulle haluamallasi tavalla.

RSS on lyhenne sanoista Real Simple Syndication. Lisätietoa aiheestä löytyy mm. Wikipediasta.

Aihealueet

Etusivu: https://seura.fi/feed/
Viihde: https://seura.fi/viihde/feed/
Puheenaihe: https://seura.fi/puheenaihe/feed/
Sota: https://seura.fi/sota/feed/
Nostalgia: https://seura.fi/nostalgia/feed/
Matkailu: https://seura.fi/matkailu/feed/
Kilpailut: https://seura.fi/kilpailut/feed/

Bloggarit ja kolumnistit

Corvo kuulolla: https://seura.fi/puheenaihe/corvo-kuulolla/feed/
Tyylituomari: https://seura.fi/viihde/tyylituomari/feed/
Antero Raevuori: https://seura.fi/sota/sotablogit/antero-raevuori/feed/
Jarmo Nieminen: https://seura.fi/sota/sotablogit/jarmo-nieminen/feed/
Markku Jokisipilä: https://seura.fi/sota/sotablogit/markku-jokisipila/feed/
Martti Turtola: https://seura.fi/sota/sotablogit/martti-turtola/feed/
Mika Kulju: https://seura.fi/sota/sotablogit/mika-kulju/feed/
Rauli Virtanen: https://seura.fi/puheenaihe/kolumnit/rauli-virtanen/feed/
Antti Ruuskanen: https://seura.fi/puheenaihe/kolumnit/antti-ruuskanen/feed/
Jenni Haukio: https://seura.fi/puheenaihe/kolumnit/jenni-haukio/feed/